Buy now and install on all your devices from one easy email. X

Bilgisayarınızı ücretsiz olarak koruyun!

Garanti Bankası müşterisi olarak, Webroot zararlı yazılımlara karşı koruma programını indirebilirsiniz.

Webroot SecureAnywhere® virüsler, casus yazılımlar, adwareler, kök kullanıcılar, trojanlar, solucanlar, tuş kaydediciler, botlar dahil olmak üzere tehditleri algılar, kaldırır ve sizi korur. Sizi korurken özel bilgilerinizi Garanti Bankası dahil hiçbir kurum ile paylaşmaz.

 

Lisans anahtarınızın girilmesi

Yazılımı yüklediğinizde, aşağıdaki ekranı göreceksiniz. Garanti Bankası'nın sağladığı Lisans Anahtarını aşağıda gösterildiği şekilde kutucuğa girin. 'Kabul et ve Kur’ butonuna bastığınızda, yazılım Bilgisayarınızı taramaya ve sizi korumaya başlayacaktır:

Sadece ev kullanımı içindir.

Eğer lisans anahtarınızı bilmiyorsanız, Garanti Bankası Bireysel İnternet Şubesi içerisindeki, "Güvenlik Tanımlamaları” menüsünden görüntüleyebilirsiniz.

Hemen İndir
 

Webroot SecureAnywhere indirip kurarak Webroot'un hüküm ve koşullarını kabul etmektesiniz. Garanti Bankası'nın bu ürünle ilişkili içerik veya servisler konusunda bir sorumluluğu veya taahhüdü yoktur. Webroot ile ilgili tüm sorular Webroot Destek'e yöneltilmelidir.

VERİ KORUMA - BANKAYA BİLGİ SAĞLANMASI

İnternet Bankacılığı güvenliğinizin geliştirilmesi amacıyla sürdürülen çalışmalarda, Banka Webroot'dan bilgisayarınızdaki güvenlik tehditleri hakkında bilgi edinebilir. Bu, Banka'nın bu tip güvenlik tehditlerini izlemesi ve tespit etmesi bakımından önemlidir. Webroot yazılımını indirip kurarak, Webroot'un bilgiyi Banka'ya aktarmasına izin vermekte ve Banka'nın bilgiyi almasına ve kullanmasına onay vermektesiniz. Banka toplanan bilginin gizliliğini korumayı taahhüt etmektedir.

 

Webroot.com